راهنمای انتخاب و نقشه رله فیندر

راهنمای انتخاب و نقشه رله فیندر

در این مقاله ابتدا شرح مختصری از شرکت فیندر بیان می‌گردد و پس‌ازآن به تفضیل در مورد راهنمای انتخاب رله فیندر و نحوه سیم‌بندی آن صحبت خواهیم کرد. با کلیک روی هر ردیف در فهرست زیر می‌توانید دسترسی سریعی به آن موضوع داشته باشید.

 

[av_button_big label=’جهت مشاهده “لیست قیمت فیندر”، کلیک کنید…’ description_pos=’below’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ icon_select=’yes-right-icon’ icon=’ue812′ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’green’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color’ custom_bg_hover=’#444444′ av_uid=’av-atqfl’ custom_class=” admin_preview_bg=”][/av_button_big]

معرفی شرکت فیندر

شرکت فیندر باهدف تولید رله‌های صنعتی در سال ۱۹۵۴ تأسیس گردید. ساخت اولین رله در این شرکت به ۵ سال  قبل از تأسیس آن یعنی سال ۱۹۴۹ بازمی‌گردد. از آن سال تاکنون فیندر بیش از ۱۲٫۵۰۰ کالا در زمینه‌های صنعتی و هوشمند سازی تولید نموده است و در همه قاره‌ها و اکثر کشورهای مهم صنعتی دنیا، نمایندگی مستقیم فروش دارد.

ازآنجایی‌که پرمصرف‌ترین محصول شرکت فیندر در ایران رله می‌باشد، لذا در این مقاله قصد داریم تا مهم‌ترین خانواده‌های رله فیندر را معرفی نماییم.

در ویدیوی زیر با تاریخچه شرکت فیندر آشنا می‌شوید:

 

راهنمای انتخاب رله فیندر:

برای انتخاب رله فیندر چند پارامتر را باید مد نظر قرار دهیم:

 1. ولتاژ مدار فرمان : این پارامتر ولتاژ بوبین را مشخص می‌کند
 2. جریانی مورد نیاز بار : این عدد جریان کنتاکت را مشخص می‌کند
 3. تعداد بار در خروجی: این مورد تعداد کنتاکت‌های رله را مشخص می‌کند
 4. تعداد پایه رله


رله فیندر سری ۳۸۵۱

 

سری۳۸ از خانواده فیندر جزو رله‌های فوق باریک یا اصطلاحاً رله PLC است. حداکثر جریان خروجی این رله‌ها ۶ آمپر است. سوکت این سری ۹۳.۰۱ است.

نقشه رله فیندر سری ۳۸۵۱

در این سری ورودی‌ها در یک سمت و خروجی‌ها در سمت دیگر است. در کنار سوکت لیبل جهت راهنمایی و نصب اسان هک شده است. جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی رله فیندر سری ۳۸۵۱

رله فیندر سری ۳۹۱۱

رله فیندر سری 3911

سری۳۹ از خانواده فیندر جزو رله‌های فوق باریک یا اصطلاحاً رله PLC است. دو تفاوت عمده سری ۳۹ و ۳۸ عبارت‌اند از:

 1. بوبین رله‌های سری ۳۹ قابلیت تحریک با هر دو ولتاژ AC و DC را دارند؛ این در حالی است که سری ۳۸ تنها با ولتاژ DC تحریک می‌شود.
 2. سری ۳۹ نیاز به تابلویی با عمق بیشتر دارد.

[av_button label=’مشخصات، قیمت و خرید سری ۳۹۱۱’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

رله فیندر سری ۴۰۶۱ و ۴۰۵۲

رله فیندر ۴۰۶۱ و سوکت ۹۵۰۵

 

سری ۴۰۶۱، تک‌کنتاکت ۱۶ آمپر و سری ۴۰۵۲ دو کنتاکت ۸ آمپر است. سری ۴۰۶۱ شامل دو زیر خانواده ۴۰۶۱۷ ( رله‌های بوبین حساس) و ۴۰۶۱۹ ( رله‌های بوبین برای کاربردهای معمول) می‌باشد. شکل ظاهری این دو سری کاملا مشابه یکدیگر است و تنها تفاوت آن‌ها در کنتاکت خروجی است.

توجه: جریان‌های ۱۶ و ۸آمپر بالا مربوط به بار اهمی است و چنانچه بار از نوع سلفی (مانند بار موتوری) یا خازنی (مانند روشنایی) است جریان‌ها به ترتیب به ۳ و ۱.۵ آمپر افت می‌کند. یعنی با رله ۴۰۶۱ حداکثر می‌توان یک موتور با جریان نامی ۳ آمپر را راه‌اندازی کرد.

این خانواده از فیندر را می‌توان با استفاده از سوکت های ۹۵۰۵ در تابلو نصب نمود.این محصول در بازار به نام “رله شیشه‌ای فیندر” نیز معروف می‌باشد.

 • سوکت SPA9505 دارای نگهدارنده پلاستیکی است و زیبایی ظاهری بیشتری نسب به SMA9505 دارد ولی اندکی گران‌تر است.
 • سوکت SMA9505 دارای نگهدارنده فلزی بوده و ارزان‌تر از SPA9505 است.

نقشه رله فیندر سری ۴۰۶۱ و سوکت ۹۵۰۵

نحوه سیم‌بندی رله فیندر سری ۴۰۶۱ مطابق تصویر زیر است. پایه‌های A1/A2 به عنوان ورودی بوده و باید ولتاژ تحریک رله به این پایه‌ها اعمال گردد. برای رله‌های تک کنتاکت ۴۰۶۱ می‌توان از هر یک از خروجی‌های COM,NO,NC استفاده کرد به شرط آنکه جریان مورد نیاز بار متصل به خروجی کمتر از ۶ آمپر باشد.

توجه: اگر جریان خروجی بیش از ۶ آمپر است، باید پایه ۱۱به۲۱، ۱۴به۲۴ و ۱۲به۲۲ جامپر شود.

جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی رله فیندر سری 4061 و سوکت 9505

 

نقشه رله فیندر سری ۴۰۵۲ و سوکت ۹۵۰۵

نحوه سیم‌بندی رله فیندر سری ۴۰۵۲ در ورودی همانند ۴۰۶۱ است و باید ولتاژ تحریک رله به پایه‌های A1/A2 اعمال گردد. از سوکت ۹۵۰۵ می‌توان برای اتصال رله‌های دو کنتاکت نیز استفاده کرد. برای رله‌های دو کنتاکت ۴۰۵۲ باید خروجی‌های COM,NO,NC جداگانه سیم‌بندی گردد و دقت شود که حداکثر جریان بار می‌تواند ۸آمپر باشد.

جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی رله فیندر سری 4052 و سوکت 9505

سری ۴۰۶۱ را عموماً در خروجی‌های PLC نیز استفاده می‌کنند.بزرگ‌ترین نقص سوکت‌های ۹۵۰۵، عدم داشتن نشانگر LED و دیود محافظ هرزگرد می‌باشد، که البته با صرف هزینه‌ای نسبتاً بالا ( بیش از قیمت خود رله) می‌توان این ماژول را جداگانه تهیه و نصب نمود. برای کاهش هزینه و راحتی سیم‌کشی، کوشا الکترونیک البرز اقدام به تولید رله بردهای فیندر نموده است. ازجمله ویژگی‌های این محصول می‌توان به دارا بودن نشانگر LED  و دیود محافظ هرزگرد، دارای سر مشترک در ورودی جهت کاهش حجم سیم‌کشی،روکش رزین روی برد اشاره نمود. همچنین علاوه بر قابل تعویض بودن رله‌ها، خود رله برد را نیز به علت دارا بودن ترمینال‌های جداشونده در کسری از دقیقه تعویض نمود. هم اکنون این محصول در مدل های ۱۲، ۲۴ و ۲۲۰ ولت تولید می شوند.

مشاهده اطلاعات تکمیلی رله برد فیندر

رله برد 12 و 24 ولت فیندر

رله برد های 220 ولت

 

 

[av_button label=’مشخصات، قیمت و خرید سری ۴۰۶۱’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

رله فیندر سری ۵۵۳۲

رله فیندر ۵۵۳۲ و سوکت ۹۴۸۲

سری ۵۵۳۲، ۲ کنتاکت ۱۰ آمپر بوده و کنتاکت آن‌ها روکش شده با آلیاژ نیکل-نقره می‌باشد.بسته‌بندی خانواده ۵۵۳۲ به‌صورت ۸ پایه خطی ( پایه سوکتی) می‌باشد. این خانواده از رله فیندر علاوه بر دارا بودن نشانگرLED دارای فلگ مکانیکی و دکمه تست قفل شونده نیز می‌باشند. بوبین این رله‌ها بسته به مدل، همه ولتاژهای ۱۲، ۲۴ ولت DC و ۲۴، ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت AC را پشتیبانی می‌کند. این رله‌ها به نام‌های “رله فیندر دو کنتاکت” و “رله کمکی ۱۰آمپر” نیز در بازار نامیده می‌شوند.

رله فیندر ۵۵۳۲ را از طریق سوکت ۹۴۸۲ قابل نصب روی ریل تابلو می‌باشد.

نقشه رله فیندر سری ۵۵۳۲ و سوکت ۹۴۸۲

در سوکت ۹۴۸۲، ورودی تحریک بوبین در بالای سوکت قرار دارد و کنتاکت‌های خروجی در سمت چپ و راست قرار گرفته‌اند. جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی رله فیندر سری ۵۵۳۲ و سوکت 9482

[av_button label=’مشخصات، قیمت و خرید سری ۵۵۳۲’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

رله فیندر سری ۵۵۳۳

رله فیندر ۵۵۳۳ و سوکت ۹۴۷۲

سری ۵۵۳۳، ۳ کنتاکت ۱۰ آمپر بوده و کنتاکت آن‌ها مانند دیگر مدل‌ها با آلیاژ نیکل-نقره روکش شده است.بسته‌بندی خانواده ۵۵۳۳ به‌صورت ۱۱ پایه خطی ( پایه سوکتی) می‌باشد. این خانواده از رله فیندر علاوه بر دارا بودن نشانگرLED دارای فلگ مکانیکی و دکمه تست قفل شونده نیز می‌باشند. بوبین این رله‌ها بسته به مدل همه ولتاژهای ۱۲، ۲۴ ولت DC و ۲۴، ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت AC را پشتیبانی می‌کند. این رله‌ها به نام‌های “رله فیندر سه کنتاکت” و “رله کمکی ۱۰آمپر” یا “رله صنعتی فیندر”  نیز در بازار نامیده می‌شوند.

رله ۵۵۳۳ را از طریق سوکت ۹۴۷۳ قابل‌نصب روی ریل تابلو می‌باشد.

نقشه رله فیندر سری ۵۵۳۳ و سوکت ۹۴۷۳

در سوکت ۹۴۷۳ که مخصوص رله‌های ۳کنتاکت فیندر طراحی شده است، بوبین و پایه‌های COM در بالای سوکت تعبیه شده‌اند و پایه‌های NO و NC در پایین سوکت هستند.جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی رله فیندر سری ۵۵۳۳ و سوکت 9473

[av_button label=’مشخصات، قیمت و خرید سری ۵۵۳۳’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

رله فیندر سری ۵۵۳۴

رله فیندر ۵۵۳۴ و سوکت ۹۴۸۴

سری ۵۵۳۴، ۴ کنتاکت ۷ آمپر بوده و با کنتاکت هایی روکش شده با آلیاژ نیکل-نقره می‌باشد .بسته‌بندی خانواده ۵۵۳۴ به‌صورت ۱۴ پایه خطی ( پایه سوکتی) می‌باشد. این خانواده از رله فیندر همانند سری‌های ۵۵۳۲ و ۵۵۳۳ دارای نشانگرLED ، فلگ مکانیکی و دکمه تست قفل شونده می‌باشند. بوبین این رله‌ها بسته به مدل همه ولتاژهای ۱۲، ۲۴ ولت DC و ۲۴، ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت AC را پشتیبانی می‌کند. این رله‌ها به نام‌های “رله فیندر چهار کنتاکت” یا “رله صنعتی” نیز در بازار نامیده می‌شوند.

رله ۵۵۴۳ را از طریق سوکت ۹۴۸۴ قابل‌نصب روی ریل تابلو می‌باشد.

نقشه رله فیندر سری ۵۵۴۳ و سوکت ۹۴۸۴

در سوکت ۹۴۸۴ همانند ۹۴۷۳، پایه‌های ورودی بوبین و ۴ پایه COM در بالای سوکت قرار گرفته و پایه‌های NO و NC در پایین سوکت هستند. جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی رله فیندر سری ۵۵۳۴ و سوکت 9484

[av_button label=’مشخصات، قیمت و خرید سری ۵۵۳۴’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

سری ۶۰۱۲

فیندر 6012 و سوکت 9022

سری ۶۰۱۲، ۲ کنتاکت ۱۰ آمپر بوده و با کنتاکت هایی روکش شده با آلیاژ نیکل-نقره می‌باشد .بسته‌بندی خانواده ۶۰۱۲ به‌صورت ۸ پایه گرد ( پایه پینی) می‌باشد. عمده تفاوت سری ۶۰ با سری ۵۵ نداشتن نشانگر LED می‌باشد، منتها فلگ مکانیکی و دکمه تست قفل شونده را دارند. بوبین این رله‌ها بسته به مدل همه ولتاژهای ۱۲، ۲۴ ولت DC و ۲۴، ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت AC را پشتیبانی می‌کند. این رله به نام “رله فیندر پایه گرد” نیز نامیده می‌شوند.

رله فیندر ۴۳ را از طریق سوکت ۹۰۲۲ قابل‌نصب روی ریل تابلو می‌باشد.

نقشه رله فیندر سری ۶۰۱۲ و سوکت ۹۰۲۲

در سوکت ۹۰۲۳، پایه‌های ورودی بوبین و ۲ پایه COM در بالای سوکت قرار گرفته و پایه‌های NO و NC در پایین سوکت هستند( پایه‌های ۱۱،۱۲ و ۱۴ مربوط به کنتاکت اول و پایه‌های ۳۱،۳۲ و ۳۴ مربوط به کنتاکت دوم هستند). جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی سری ۶۰۱۲ و سوکت 9022

[av_button label=’مشخصات، قیمت و خرید سری ۶۰۱۲’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

سری ۶۰۱۳

فیندر 6013 و سوکت 9023

سری ۶۰۱۳، ۳ کنتاکت ۱۰ آمپر بوده و با کنتاکت های روکش شده با آلیاژ نیکل-نقره می‌باشد .بسته‌بندی خانواده ۶۰۱۳ به‌صورت ۱۱ پایه گرد ( پایه پینی) می‌باشد. ۶۰۱۲ فاقد نشانگر LED می‌باشد، منتها فلگ مکانیکی و دکمه تست را دارد. بوبین این رله‌ها بسته به مدل همه ولتاژهای ۱۲، ۲۴ ولت DC و ۲۴، ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت AC را پشتیبانی می‌کند. این رله‌ها به نام‌های “رله فیندر پایه گرد” و “رله فیندر ۳ کنتاکت پایه گرد” نیز نامیده می‌شوند.

رله ۶۰۱۳ را از طریق سوکت ۹۰۲۳ قابل‌نصب روی ریل تابلو می‌باشد.

نقشه رله فیندر سری ۶۰۱۳ و سوکت ۹۰۲۳

در سوکت ۹۰۲۳، پایه‌های ۱۱،۱۲ و ۱۴ مربوط به کنتاکت ۱، پایه‌های ۲۱،۲۲ و ۲۴ مربوط به کنتاکت ۲ و پایه‌های ۳۱،۳۲ و ۳۴ مربوط به کنتاکت ۳ هستند. جهت مشاهده در سایز بزرگ‌تر، روی عکس کلیک کنید.

سیم بندی سری ۶۰۱۳ و سوکت 9023

 

[av_button label=’مشخصات، قیمت و خرید سری ۶۰۱۳’ link=’manually,https://kooshanic.com/finder-price-list/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

کاتالوگ محصولات

از طریق لینک‌های زیر می‌توانید “کاتالوگ محصولات” و “راهنمای انتخاب رله فیندر” را دانلود کنید:

[av_one_half first av_uid=’av-4jkx41′]
کاتالوگ محصولات فیندر
کاتالوگ محصولات فیندر
[/av_one_half] [av_one_half av_uid=’av-23i1vl’]
راهنمای انتخاب محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
[/av_one_half]


راهنمای خلاصه انتخاب رله فیندر:

از طریق فهرست زیر می توانید خانواده و سری محصول مورد نظر خود را به سرعت بیابید:

 

رله‌های فیندر

 •  رله‌های  سوزنی سری ۴۰۵۱، ۴۰۵۲، ۴۰۳۱، ۴۰۶۱
 • رله‌های  تیغه‌ای سری ۵۵۳۲، ۵۵۳۳، ۵۵۳۴، ۵۶۳۴
 • رله‌های  اینترفیس سری ۳۸۵۱ ،۳۴۵۱ ۳۸۵۲٫
 • رله‌های  ضربه‌ای یا التاکو سری ۲۰۲۳، ۲۰۲۲ ۲۰۲۱٫
 • رله‌های   PCB فیندر در سری‌های  ۳۰ , ۳۲ , ۳۴ , ۳۶ , ۴۰ , ۴۱ , ۴۳ , ۴۴ , ۴۵
 • رله‌های  شیشه‌ای و صنعتی فیندر در سری‌های ۴۶ , ۵۵ , ۵۶ , ۶۰ , ۶۲ , ۶۵ , ۶۶ , ۶۷ , RB , RR , 90 , 92 , 94 , 95 , 96 , 97 , 99
 • رله ماژول اینترفیس فیندر در سری‌های ۳۸ , ۳۹ , ۴۸ , ۴۹ , ۴C , 58 , 59 , 19
 • رله‌های   SSRرله حالت‌جامد فیندر سری  ۷۷
 • رله‌های  هدایت قطعی فیندر در سری‌های  ۵۰
 • رله‌های  وابسته به نور ( فتوسل ) فیندر در سری‌های  ۱۳ , ۲۰ , ۲۶ , ۲۷
 • رله ضربه‌ای ( استپ رله ) فیندر
 • رله‌های  کاربرد صنعت حمل‌ونقل ریلی ،  رله‌های  کاربرد فتوولتاییک ،  رله‌های  خاص فیندر، سوکت فیندر ،  رله‌های  AC  و DC  فیندر در ولتاژهای  ۶ – ۱۲ – ۲۴ – ۴۸ – ۶۰ – ۱۱۰ – ۱۲۰ – ۱۲۵ – ۲۲۰ –  ۲۳۰ – ۲۴۰ – ۴۰۰ و …

 

تایمرهای فیندر 

 • تایمرهای کتابی سری ۸۰۰۱ ،۸۰۹۱ ،۸۰۱۱ ۸۰۶۱٫
 • تایمرهای سوکتی تیپ ۸۵۰۳ ،۸۵۰۲ ۸۵۰۴٫
 • تایمرهای سوکتی مولتی رنج در تیپ‌های ۸۸۰۱ ۸۸۰۲٫
 • تایمر آنالوگ و دیجیتال فیندر در سری‌های  ۸۰ , ۸۱ , ۸۳ , ۸۵ , ۸۶ , ۸۸ , ۹۳
 • تایمر راه‌پله الکترونیکی فیندر ، سری  ۱۴
 • تایم سوئیچ ( ساعت فرمان روزانه و هفتگی ) فیندر ،   ساعت نجومی فیندر ، سری  ۱۲

 

  ترموستات‌های فیندر

 • ترموستات ریلی فیندر سری ۷،  برای فن و هیتر
 • ترموستات تابلویی ( فن و هیتر ) ، فیلتر فن و هیتر تابلویی فیندر در سری‌های  ۷T , 7F , 7H
 • ترموستات اتاقی فیندر دیجیتال و دارای صفحه‌نمایش لمسی ( ساده و قابل‌برنامه‌ریزی ) در سری‌های  ۱T , 1C

 

محصولات دیگر فیندر

 •  انرژی متر فیندر ، سری  ۷E
 • کنترل فاز تک فاز و کنترل فاز سه فاز فیندر ( آنالوگ و دیجیتال ) ،   کنترل سطح فیندر در سری‌های  ۷۰ , ۷۱ , ۷۲
 • منبع تغذیه سوئیچینگ فیندر ، سری  ۷۸
 • سرج ارستر ( برق‌گیر ) فیندر ، سری  ۷P
 • سنسورهای حرکتی (آشکارسازهای حرکت ) فیندر ، سری  ۱۸
 • دیمر فیندر ، سری  ۱۵
 • کنتاکتورهای ماژولار فیندر ، سری  ۲۲

جهت مشاهده لیست قیمت فیندر روی لینک زیر کلیک نمایید:

[av_button label=’لیست قیمت فیندر’ link=’manually,https://kooshanic.com/Product/relay/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2j0lwh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]


در این مقاله در مورد راهنمای انتخاب رله فیندر و نحوه سیم‌بندی آن صحبت کردیم. خوشحال میشیم تجربیات خودتون رو در بخش دیدگاه با ما و دیگر همکاران به اشتراک بگذارید.

 

شاید به این محصولات نیاز داشته باشید:

135,000 تومان

۲کنتاکت ۸آمپر ۸ پایه ۲۳۰ولت AC نصب روی سوکت ۹۵۰۵

66,500 تومان

۲کنتاکت ۸آمپر ۸ پایه ۲۴ولت DC نصب روی سوکت ۹۵۰۵

129,800 تومان

تک کنتاکت ۱۶ آمپر ۸ پایه ۲۳۰ ولت AC نصب روی سوکت ۹۵۰۵

52,600 تومان

تک کنتاکت ۱۶آمپر ۱۲ولت DC نصب روی سوکت ۹۵۰۵


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The maximum upload file size: 1 مگابایت. You can upload: image, document, text, archive.