همواره در کوشا الکترونیک البرز تلاش می‌کنیم تا سفارش‌ها در حداقل زمان به دست مشتریان عزیز برسد. برای مشتریان استان‌های تهران و البرز امکان تحویل به‌روز سفارش‌ها از طریق پیک اکسپرس وجود دارد و شرایطی برای دریافت ۲۴ ساعته سفارش‌ها در دیگر استان‌ها مهیاست.

استان تهران:

 1. پیک موتوری/سواری: برای مناطق ملارد، اندیشه و شهر قدس، سفارش‌های بالای 3میلیون تومان و برای دیگر مناطق تهران ( خارج طرح ترافیک) سفارش‌های بالای 6 میلیون تومان رایگان ارسال خواهد شد به جز اقلام سنگین و حجیم
 2. پیک وانت‌بار: اقلام سنگین و حجیم توسط وانت ارسال ‌می‌شود که برای خریدهای بیش از 9 میلیون تومان رایگان خواهد بود.
 3. تیپاکس: برای سفارش‌های بیش از 3 میلیون تومان رایگان خواهد بود به جز اقلام سنگین و حجیم
 4. ارسال پستی: سفارش‌های بالای 1 میلیون تومان رایگان ارسال می‌شود به جز اقلام سنگین و حجیم

استان البرز:

 1. مراجعه حضوری (با هماهنگی قبلی و تنها برای دریافت سفارش)
 2. پیک موتوری: برای محدوده کرج و کمالشهر، سفارش‌های بالای 1.5 میلیون تومان و برای دیگر مناطق کرج، سفارش‌های بالای 3 میلیون تومان رایگان ارسال می‌شود به جز اقلام سنگین و حجیم
 3. پیک وانت‌بار: اقلام سنگین و حجیم توسط وانت ارسال ‌می‌شود که برای خریدهای بیش از 9 میلیون تومان رایگان خواهد بود.
 4. ارسال پستی: سفارش‌های بالای 1 میلیون تومان رایگان ارسال می‌شود به جز اقلام سنگین و حجیم

دیگر استان‌ها:

 1. تیپاکس: برای سفارش‌های بیش از 3 میلیون تومان رایگان خواهد بود به جز اقلام سنگین و حجیم
 2. ارسال پستی: سفارش‌های بالای 1 میلیون تومان رایگان ارسال می‌شود به جز اقلام سنگین و حجیم
 3. باربری ترمینال ( ترمینال شهید کلانتری کرج): به‌صورت پس‌کرایه انجام خواهد شد. ارسال از طریق ترمینال بدون هزینه شهری است.
 4. باربری وطن: به‌صورت پس‌کرایه انجام خواهد شد. ارسال از انبار کوشا الکترونیک تا انبار باربری وطن در کرج، بدون هزینه شهری خواهد بود ولی باربری وطن برای انتقال بار از کرج تا تهران، هزینه شهری درج می‌کند.

چنانچه باربری خاصی را مدنظر دارید، ضمن تماس با باربری مذکور، شماره دفتر کرج آن‌ها به ما اعلام کنید. ( برخی باربری‌ها با دو نام مختلف در مبدا و مقصد فعالیت دارند)

 

اقلام سنگین و حجیم:

پست: امکان ارسال بسته با طول بیش از 1 متر و حجم بیشتر از 50*50*50 سانت و وزن بیش از 30 کیلوگرم وجود ندارد. لذا تابلوهای سایز بزرگ، انواع داکت و ریل مینیاتوری و سفارش‌های با حجم بالا را نمی‌توان از طریق پست ارسال کرد.

تیپاکس: امکان ارسال اقلام با طول بیشتر از 1 متر وجود ندارد. لذا انواع داکت و ریل مینیاتوری را نمی‌توان از طریق تیپاکس ارسال کرد. با توجه به جابه‌جایی زیاد بار در تیپاکس و برای سالم رسیدن بار، برای ارسال تابلوهای سایز بزرگ از طریق تیپاکس نیز، در سایت محدودیت قرار دادیم و این اقلام را فقط از طریق باربری ارسال می‌کنیم.

پیک: در ارسال سفارش‌های مشتریان کرج و تهران، تابلوهای سایز کوچک و حداکثر تا 8 متر داکت و ریل را می‌توان ارسال کرد و برای بیش از آن باید از طریق وانت ارسال گردد.

محدودیتی از بابت حجم و وزن در ارسال از طریق وانت و باربری وجود ندارد، لذا موارد فوق یا کالاهایی که ذاتا سنگین هستند ( مانند سیم در متراژ کلافی) برای مشتریان کرج و تهران از طریق وانت و برای مشتریان ساکن در دیگر استان‌ها از طریق باربری ارسال خواهد شد.

 

تمام موارد فوق به صورت خودکار در سایت پیاده شده و بدون نگرانی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. کوشا الکترونیک، سالم رسیدن بار تا مقصد را تضمین می‌کند