روش‌های ارسال سفارش در کوشانیک

یکی از دغدغه‌های مطرح در زمینه خرید آنلاین، نحوه ارسال آن توسط فروشنده است. دیر رسیدن بسته‌ها، آسیب دیدن کالاهای دریافتی و … تنها بخشی از نگرانی‌های مشتریان در خریدهای آنلاین محسوب می‌شوند، با وجود این در کوشانیک نیازی نیست، نگران این مسائل باشید. یکی از مزایای خرید از کوشانیک، گزینه‌های ارسال متنوع و امن آن است، چرا که بسته‌ها تا زمان دریافت توسط شما تحت ضمانت کوشانیک است و جای هیچ نگرانی نیست. در این روش‌های به روز و کارآمد، بر حسب نوع خرید، بسته‌های شما روش‌های مختلفی برای رسیدن به دست شما را طی می‌کنند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد.

استان تهران:

بسته به وزن و ابعاد سفارش شما، به صورت خودکار روش‌های ارسال مجاز در مرحله آخر ثبت سفارش، به شما نمایش داده خواهد شد.

 1. پیک موتوری(اسنپ)/سواری(تپسی) و برای اقلام سنگین و حجیم توسط اسنپ وانت
 2. تیپاکس
 3. چاپار
 4. پست پیشتاز

استان البرز:

بسته به وزن و ابعاد سفارش شما، به صورت خودکار روش‌های ارسال مجاز در مرحله آخر ثبت سفارش، به شما نمایش داده خواهد شد.

 1. مراجعه حضوری (با هماهنگی قبلی و تنها برای دریافت سفارش، امکان فروش حضوری نداریم)
 2. پیک موتوری(اسنپ)/سواری(تپسی) و برای اقلام سنگین و حجیم توسط اسنپ وانت
 3. پست پیشتاز

دیگر استان‌ها:

بسته به وزن و ابعاد سفارش شما، به صورت خودکار روش‌های ارسال مجاز در مرحله آخر ثبت سفارش، به شما نمایش داده خواهد شد.

 1. تیپاکس
 2. چاپار
 3. باربری ترمینال ( از مبدا ترمینال شهید کلانتری کرج): به‌صورت پس‌کرایه انجام خواهد شد. هزینه شهری در سایت پرداخت می‌شود و هزینه خود باربری در مقصد بصورت پس‌کرایه توسط شما پرداخت خواهد شد.
 4. باربری: سفارش در کرج تحویل باربری آرتاتور می‌شود. شما در سایت هزینه شهری انتقال سفارش از انبار کوشانیک به انبار آرتاتور را پرداخت می‌کنید. این باربری با توجه به شهر مقصد، بهترین گزینه را از میان باربری‌های موجود انتخاب و بار را به انبار آن باربری در تهران منتقل می‌کند و بابت این انتقال، یک هزینه شهری در بارنامه قید می‌شود که به همراه هزینه خود بار در مقصد بصورت پس‌کرایه اخذ خواهد شد.

کدام روش ارسال برای شما مناسب است؟

با درنظر گرفتن موارد زیر، می‌توانید بهترین روش دریافت سفارش را انتخاب کنبد:

 1. بسته به وزن و ابعاد سفارش شما، به صورت خودکار روش‌های ارسال مجاز در مرحله آخر ثبت سفارش، به شما نمایش داده خواهد شد. لذا نیازی نیست که نگران امکان ارسال یا عدم ارسال توسط روش انتخاب باشید. سفارش شما دقیقا منطبق بر همان روشی که انتخاب کردید برای شما ارسال خواهد شد.
 2. اگر محدودیت زمانی دارید و قصد سریع دریافت اقلام را دارید، سریعترین روش برای مشتریان تهران و کرج “پیک” و دیگر شهرها “باربری ترمینال” است.
 3. پست ارزان‌ترین روش است ولی یک بازه زمانی 3 تا 7 روز برای دریافت سفارش خود باید در نظر بگیرید.
 4. تیپاکس و چاپار تقریبا هزینه برابر و زمان ارسال برابر دارند. بسته به شهر محل سکونت خود، با هر کدام که راحت‌تر هستید می‌توانید اقدام به ثبت سفارش کنید.
 5. باربری منطقی‌ترین هزینه و زمان ارسال برای سفارشات حجیم را داراست. مثلا برای اقلام حجیم مثل داکت و تابلو یا سفارشات چند کارتنه، هزینه بسیار کمی برای شما خواهد شد.