مجموعه مهندسی کوشا الکترونیک البرز در جهت رفع نیازهای فنی و مهندسی صنایع و شرکت‌ها، با تکیه‌بر دانش و تجربه متخصصین خود در سال ۱۳۸۸ تأسیس گردید. سیاست این شرکت در ۶ سال اول، انجام پروژه‌های گوناگون صنعتی و نظامی بود، که در این راه موفق به انجام ۱۰۰ ها پروژه برای شرکت‌هایی نظیر آب و فاضلاب ، وزارت نفت، ایران‌خودرو ، تام ایران‌خودرو ، پاکسان، صنایع غذایی بهروز و … و همچنین انجام پروژه‌هایی نظامی شدیم. برخی شرکت‌هایی که افتخار همکاری با آن‌ها را داشتیم:

شیر پگاه
ایرنخودرو
ایران تایر
تتراپک
نورد و تولید قطعات فولادی
آب و فاضلاب زنجان
حلوای عقاب
صنایع آلومینیوم هزار
شوفاژکار
صنایع غذایی بهروز
آلومینیوم المهدی
ماشین های تزریق پلاستیک پولاد

تعدادی از تاییده‌های فنی و رضایت مشتریان بابت انجام پروژه‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید. برای مشاهده دقیق‌تر روی تاییدیه مورد نظر کلیک کنید:

 پس از عملکرد موفقیت‌آمیز در این حوزه، در سال ۱۳۹۴ پروژه‌های فوق را تبدیل به محصول کرده و اقدام به نصب آزمایشی آن‌ها در استان‌های البرز و تهران نمودیم . با بازخورد مناسب محصولات و اطمینان از صحت عملکرد و کیفیت محصولات اقدام به تجاری‌سازی و عرضه آن‌ها به بازار از اواسط بهار ۱۳۹۵ کردیم. در حال حاضر محصولات زیر با نام تجاری “کوشا الکترونیک البرز” در بازار عرضه می‌گردد:

  • انواع رله بردها
  • انواع کارت دیود و لامپ تست
  • ایزولاتور

بنا به درخواست مشتریان عزیز، از اواخر سال ۱۳۹۷ با اضافه کردن تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی از برندهای دیگر به فروشگاه اینترنتی خود، تامین این تجهیزات را نیز انجام می‌دهیم. از ابتدای سال 1401، فروشگاه آنلاین تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی به “کوشانیک” تغییر نام یافت، که در حال حاضر مدیر و صاحب امتیاز این مجموعه آقای مرتضی امانی هستند.

بیانیه ماموریت کوشانیک

عالی بودن در کیفیت و خدمات برای ایجاد حسی خوب، همراه با رضایت برای مشتریان و دست‌یابی به افق‌هایی تازه برای صادرات

فعالیت کوشانیک

تمرکز ما بر ارائه آموزش‌ها در قالب مقالات آموزشی در کنار تولید و تامین تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی است.

پشتیبانی و مشاوره:

یکی از مهم‌ترین اصول کوشا الکترونیک، ارائه مشاوره های فنی از زمان انتخاب محصول تا لحظه نصب و راه‌اندازی آن است و این مورد را جزو وظایف لاینفک خود می‌دانیم. لذا به همین منظور در کنار ایجاد بانک آموزش، راه‌های دسترسی گوناگونی نظیر تماس تلفنی در ساعات اداری، تماس با شماره همراه در ساعات اداری، غیر اداری و تعطیلات، امکان ارتباط در تلگرام و واتس‌آپ، ایجاد گروه پشتیبانی با بیش از ۱۰۰۰ نفر عضو در تلگرام برای زمان‌هایی که دانش فنی ما جوابگوی نیاز شما نباشد و ارتباط از طریق ایمیل و فکس را ایجاد کرده‌ایم. < ارتباط با ما >