بایگانی تگ ها: آموزش لوگو زیمنس

تابع آنالوگ ترشولد

تابع آنالوگ ترشولد

توسط تابع Analog Threshold می‌توان سیگنال آنالوگ ورودی را با رسیدن به مقادیر تعیین‌شده به دیجتال تبدیل کرد. این تابع نیز زیر مجموعه دستورات آنالوگ در بخش Special Function قرار دارد. می‌توانید مقالات آموزش لوگو و نرم‌افزار مورد نیاز را در اینجا بیابید   شرح تابع Analog Threshold: عملکرد این تابع بسیار شبیه مقایسه‌گر آنالوگ…

تابع مقایسه‌کننده آنالوگ در لوگو

در پروژه‌هایی که کنترلر لوگو مغز تصمیم‌گیری آنست، گاهی نیاز داریم که مقدار دو ورودی آنالوگ را با هم مقایسه کنیم، مثلاً در یک گلخانه، دو سنسور دما در دو سمت گلخانه نصب می‌کنیم و بسته به اینکه دما در کدام سمت کمتر یا بیشتر باشد، توسط خروجی‌های لوگو تصمیماتی اتخاذ می‌کنیم.. در لوگو این…

تابع فیلتر آنالوگ در لوگو

وظیفه تابع فیلتر آنالوگ (Analog Filter) نرم‌کردن تابع آنالوگ ورودی است. در این مقاله با این تابع کاربردی و تنظیمات آن آشنا خواهیم شد.

تابع تقویت سیگنال آنالوگ در لوگو

تابع تقویت سیگنال آنالوگ در لوگو

در لوگو توسط بلوک Analog Amplifier که زیر مجموعه دستورات آنالوگ در بخش Special Function است، می‌توان سیگنال آنالوگ ورودی را تقویت کرد.

اتصال لوگو به کامپیوتر و تغییر IP

اتصال لوگو به کامپیوتر

در این آموزش به‌صورت قدم‌به‌قدم و کاملا تصویری با نحوه اتصال لوگو زیمنس و لوگو ایرانی به PC آشنا خواهید شد.

اتصال لوگو به HMI

اتصال HMI به لوگو

یکی از جالب ترین امکانات لوگو۸، دارا بودن پورت اترنت می باشد. در این آموزش قصد داریم تا نحوه اتصال لوگو به HMI شرکت های زیمنس،کینکو و دلتا را آموزش دهیم.

استفاده از لوگو ۸ در BMS

لوگو ۸ و پروژه های هوشمندسازی (BMS)

کنترلر لوگو ۸، امکانی را مهیا نموده است که با استفاده از آن می توان به سادگی در هوشمند سازی ساختمان ها و پروژه های خانه هوشمند از این کنترلر استفاده کرد.

کنترل لوگو با WiFi

کنترل لوگو با WiFi

تاکنون دو اپلیکیشن برای کنترلر لوگوبه نام های HMI LOGO! App و LOGO! App عرضه شده است که LOGO! App ، اپلیکیشن ارائه شده توسط شرکت زیمنس می باشد.

کنترل لوگو با وب سرور

کنترل لوگو با وب سرور

با استفاده از وب سرور می توان از راه دور و از طریق مرورگرهای اینترنت در رایانه و در یک شبکه محلی یا از طریق شبکه اینترنت، به PLC مورد نظر دسترسی داشت .