آخرین به‌روزرسانی موجودی و قیمت‌ها: امروز 1403/4/23

درایو و اینورتر

لیست قیمت اینورتر و درایو صنعتی

قیمت انواع اینورتر ایرانی و خارجی از معتبرین برندها و با گارانتی اصلی و بروزرسانی روزانه، در این بخش ارائه شده است. اینورتر یا درایو (به اختصار VFD) وظیفه کنترل دور و راه اندازی موتور را عهده‌دار است. اینورتر (VFD) را می‌توان جهت کاهش فرکانس و ولتاژ ، برای تطبیق با نیازهای بار موتور الکتریکی مورد استفاده قرار داد.
اگر در پروژه‌ای نیاز به تغییر سرعت باشد، اینورتر به آسانی با افزایش یا کاهش سرعت موتور می‌تواند موتور را با این نیاز تطبیق دهد.

انواع اینوتر صنعتی

اینورتر به دو نوع اینورتر سه‌فاز و اینورتر تک‌فاز تقسیم می‌شود. این تقسیم‌بندی تنها از نظر ورودی اینورتر بوده و خروجی تمامی آن‌ها سه‌فاز است. همچنین می‌توان درایوهای موتور را از لحاظ موج تولیدی ، برند و کاربرد نیز دسته‌بندی کرد.

کاربرد اینورتر

امروزه کاربرد اینورتر و درایو بسیار وسیع شده است و تقریبا می‌توان ادعا کرد که در همه صنایع کاربرد دارد. از استفاده در وسایلی مانند سیستم‌های گرمایش و سرمایش ، بالابرها و آسانسورها، کامپیوترهای غول پیکر و وسایل‌نقلیه تا در صنایع مادر و پیشرفته و تمامی کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اینورتر قیمت مناسب از کوشا الکترونیک

همیشه تلاش می‌کنیم تا با تامین کالا از منابع معتبر، علاوه بر ارائه کالای اصلی و با کیفیت مطمئن، اقلام را با قیمت‌های مناسب ارائه کنیم. تمامی درایوهای عرضه ده در فروشگاه اینترنتی کوشانیک ارجینال و اصلی بوده و همیشه قیمت‌های ارائه شده با حداقل سود و کاملا رقابتی است.

درصورت نیاز می‌توانید جهت دریافت مشاوره فنی با ما تماس بگیرید.

دسترسی سریع: