سئوالات متداول

برای راه‌اندازی کالای خریداری شده نیاز به کمک دارم!

ما از اولین لحظه ورود شما به سایت تا بهره‌برداری کامل محصول در کنار شما هستیم و خود را ملزم به ارائه راهنمایی برای بهره‌برداری کامل می‌دانیم. اگر نصب محصول با ابهام یا مشکلی روبرو شدید، کافیست تا با ما تماس بگیرید.

آیا تجهیزات دارای گارانتی هستند؟

اینمورد کاملا بستگی به محصول انتخابی شما دارد، بسیاری از کالاهای موجود در فروشگاه دارای گارانتی بوده و کوشا الکترونیک از این حیث کاملا منطبق بر شرایط اعلامی از سوی تولیدکننده کالاست.

آیا امکان عودت سفارش وجود دارد؟

با استفاده از " ضمانت 7 روز بازگشت کالا" می‌توانید سفارش خود را عودت دهید.

در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت‌شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

هنگامی‌که کالایی عودت ‏شود، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش، با مشتری به‌عمل‌آمده و حداکثر طی 72 ساعت از زمان دریافت کالای عودتی، مبلغ به‌حساب مشتری مسترد خواهد شد.

در چه شرایطی می‌توانم کالای خود را بازگردانم؟

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‌های کوشا الکترونیک بوده است و همواره می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. باوجوداین ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته‌شده است.. در این‌گونه موارد می‌توانید از " ضمانت 7 روز بازگشت کالا" استفاده کنید.

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع وجه ، صورت می‌گیرد.

اگر کالایی که خریدم در حمل‌ونقل آسیب ببیند چگونه از خدمات پس از فروش استفاده کنم؟

آسیب‌دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به کوشا الکترونیک اطلاع دهید تا بتوانید از خدمات " بازگشت کالا" استفاده کنید.

اگر از خرید خود بعد از تحویل کالا منصرف شوم می‌توانم آن را برگردانم؟

بله . حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به کوشا الکترونیک اطلاع دهید.کالا طبق شرایط مندرج در " ضمانت بازگشت وجه" عودت می‌گردد.

آیا می‏‌توانم سفارش ارسال‌شده را رهگیری کنم؟

بله، کلیه روش‌های ارسال سفارش دارای کد رهگیری هستند که از طریق پیامک برای شما ارسال می‌گردد و با استفاده از این کد امکان رهگیری و اطلاع از وضعیت سفارش وجود دارد.

چطور میتوانم با کوشا الکترونیک تماس بگیرم؟

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال پیام در واتس‌آپ یا تماس تلفنی با ما، بخش پرسش‏‌های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید. <تماس با کوشا الکترونیک>

اگر کالایی که خریدم در حمل و نقل آسیب ببیند چگونه از خدمات پس از فروش استفاده کنم؟

آسیب‏‏‌دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش کوشا الکترونیک اطلاع داده شود.

کالایی که از کوشا الکترونیک خریده‌ام، پس از یک هفته از تحویل کالا، خراب شده و نیاز به استفاده از گارانتی دارم، چطور می‌توانم از گارانتی استفاده کنم؟

کوشا الکترونیک تا 7 روز از تاریخ تحویل کالا به شما، عودت کالا را بر عهده دارد. در صورتی‌که پس از این‌مدت کالای شما دچار نقص شود، در صورتی‌که تحت پوشش گارانتی باشد، می‌توانید برای رفع عیب به کوشا الکترونیک یا شرکت گارانتی‌کننده ( بسته به شرایط شرکت گارانتی کننده) مراجعه کنید.

اگر کالای تحویل شده مغایر با سایت باشد میتوانم آن را برگردانم؟

وجود مغایرت، باید حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا اطلاع‌رسانی گردد.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.