اطمینان خاطر مشتریان از دریافت محصولی باکیفیت و با کارکرد مناسب را حق مسلم و بدون تبصره مشتریان خود می‌دانیم. مجموعه مهندسی کوشا الکترونیک البرز نهایت دقت خود را در طراحی، تهیه قطعات باکیفیت، ساخت دقیق و باکیفیت بردها و به‌کارگیری دقت و تکنولوژی موردنیاز مونتاژ، تست و تنظیم محصولات را بکار می‌گیرد. ما از کیفیت و صحت عملکرد محصولات خود اطمینان داریم و با ضمانت ۳ ساله بی‌قیدوشرط محصولات، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم، که تحت هر شرایطی از لحظه پیش از خرید تا نصب و راه‌اندازی در کنار شما خواهیم بود و چنانچه مشکلی در عملکرد محصول ایجاد گردد، ضمن عذرخواهی و پوزش از شما، کالای شما مطابق شرایط زیر تعویض می‌گردد:

۳ سال ضمانت تعویض کالا بی قید وشرط و بدون سوال

کلیه محصولات تولیدشده در این شرکت، با شرایط زیر شامل ۳ سال ضمانت تعویض می‌باشد:

  • ترانسدیوسرها و ترانسمیترها این خانواده از محصولات شامل ۳ سال ضمانت تعویض بی‌قیدوشرط و ۱۰ سال کالیبره رایگان می‌باشد.
  • تجهیزات حفاظتی و ایمنی: کلیه محصولات این خانواده به جز کارت جرقه گیر (به علت مصرفی بودن آن) شامل ۳ سال ضمانت تعویض بی‌قید و شرط می‌باشند.
  • ماژول‌های توسعه: کلیه محصولات این خانواده شامل ۳ سال ضمانت تعویض بی قید و شرط می‌باشند.
  • منبع تغذیه و پل دیودی: کلیه محصولات این خانواده شامل ۳ سال ضمانت تعویض بی قید و شرط می‌باشند.
  • رله بردها و کارت رله : کلیه رله بردها شامل ۳ سال ضمانت بی قید و شرط می‌باشند. همچنین رله‌های SSR با توجه به اینکه عمده علت سوختن آن‌ها، ناشی از بروز مشکل در سیم‌کشی و اتصال کوتاه می‌باشد، لذا تنها درصورتی‌که که مصرف‌کننده بیان نماید که سوختگی این قطعه به علت اتصال کوتاه نبوده، از ایشان پذیرفته و تعویض می‌گردد.

 

اگر مشتری از کیفیت و صحت عملکرد محصول اطمینان نداشته باشد

در این مورد، مشتری ضمن تماس با دفتر مرکزی (۰۲۶۳۳۵۲۱۶۹۱) و شرح نیاز خود، توسط کارشناسان فنی راهنمایی شده و بهترین محصول منطبق بر نیاز ایشان، معرفی می‌گردد. در این‌گونه موارد معمولاً زمان تستی از یک هفته تا ۶ ماه برای تست محصول در نظر گرفته می‌شود. در خلال یا اتمام مدت‌زمان تست در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت محصول، کالا عودت و کل هزینه پرداختی مشتری (بدون کسر وجه) به حساب ایشان واریز می‌گردد.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

  • در استان‌هایی که کوشا الکترونیک البرز دارای نماینده فعال می‌باشد و کالای خریداری‌شده مشمول شرایط استفاده از ضمانت بی‌قیدوشرط می‌شود ( عدم کارکرد مناسب، ایراد فنی، مغایرت و ….). مشتری می‌تواند ضمن عودت سفارش، کالای خود را بی‌قیدوشرط و بدون پرداخت وجهی تعویض نماید. ( مجموعه کوشا الکترونیک البرز تمام تلاش خود را می‌کند که هیچ‌گاه مشتریان از این بند استفاده نکنند، منتها چنانچه مشتری عزیزی مجبور به تعویض کالای خود گردید، پیشاپیش از این رویداد پوزش می‌طلبیم)
  • در استان‌هایی که کوشا الکترونیک البرز فاقد نماینده فعال می‌باشد در صورت وجود ایراد فنی، عدم کارکرد مناسب، مغایرت و به‌طورکلی همه مواردی که نقص از سمت کوشا الکترونیک البرز بوده و سفارش را شامل استفاده از شرایط ضمانت بی‌قیدوشرط می‌کند، هزینه‌های ارسال از طریق پست پیشتاز بر عهده کوشا الکترونیک البرز می‌باشد. لازم است پیش از ارسال با دفتر مرکزی ( ۰۲۶۳۳۵۲۱۶۹۱) هماهنگی لازم انجام گیرد. مشخصات کامل به همراه شماره تماس و علت تعویض کالا در برگه‌ای قید گردد و دربسته بندی مناسب، به همراه یک نسخه از رسید پست پیشتاز برای این شرکت ارسال گردد. این شرکت به‌محض دریافت و بررسی محصول را تعویض و به همراه هزینه پستی که مشتری محترم پرداخت کرده است، مجدد برای ایشان ارسال می‌گردد.برای واریز هزینه پست به‌حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به شرکت کوشا الکترونیک ارسال شود.