بایگانی دسته بندی ها: نرم افزار

بانک دانلود نرم‌افزارهای برق و اتوماسیون صنعتی

در سال‌های اخیر، پیدا کردن نرم‌افزارهای سالم و فاقد ویروس کاری سخت و در صورت اشتباه هزینه‌بر شده است.در کنار این مشکل، نصب نرم‌افزارهای تخصصی و فعال‌سازی آن مشکل دیگری است. درصورتی‌که که نرم‌افزار موردنظر شما در این قسمت نیست، می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی به ما اطلاع داده تا واحد مربوطه نسبت به جستجو و یافتن یک نسخه مطمئن از نرم‌افزار موردنظر اقدام نماید.

آموزش نصب و کرک EPLAN برای ویندوز10

آموزش نصب و کرک ایپلن روی ویندوز 10

کرک EPLAN برای ویندوز10 با وجود آسانی و نکات ریزی دارد. در این مقاله تلاش کردیم تا نحوه کرک را مرحله به مرحله و کامل شرح دهیم.

آموزش نصب و کرک EPLAN برای ویندوز7

آموزش نصب و کرک EPLAN برای ویندوز7

کرک EPLAN برای ویندوز7 با وجود آسانی و نکات ریزی دارد. در این مقاله تلاش کردیم تا نحوه کرک را مرحله به مرحله و کامل شرح دهیم.

دانلود EPLAN 2.7 + فایل Template

دانلود EPLAN 2.7

EPLAN Electric  محصول شرکت آلمانی EPLAN یکی از جامع‌ترین و پرطرفدارترین نرم‌افزارهای طراحی تأسیسات برقی می‌باشد. EPLAN 2.7 نرم‌افزاری حرفه‌ای و جامع برای برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه‌های اتوماسیون، طراحی و ایجاد نقشه‌های مربوط به سیستم‌های کنترلی، هیدرولیکی، پنوماتیکی و نیز طراحی نقشه‌های بخش‌های مختلف تولید می‌باشد. مهندسین برق و اتوماسیون با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند…

رفع خطای Idispatch 3149 در نصب WinCC

رفع خطای Idispatch 3149 در نصب WinCC

خطای Idispatch #3149 در زمان نصب یا اجرای WinCC مخصوصاً WinCC 7.0 SP2 نمایان می‌شود. در این مقاله راه‌های حل این خطا را بررسی می‌کنیم

دانلود همه ورژن‌های PCS7

دانلود همه ورژن‌های PCS7

در این مقاله می‌توانید همه ورژن‌هایPCS7 را دانلود کنید.کاربرد این نرم‌افزار در طراحی سیستم‌های کنترل توزیع شده جهت کنترل بهینه‌تر سیستم های صنعتی است.

ترسیم و شبیه‌سازی مدار فرمان برق‌صنعتی با CADe_SIMU

ترسیم و شبیه‌سازی مدار فرمان برق‌صنعتی با CADe_SIMU

CADe_SIMU، نرم‌افزاری ساده و سبک برای شبیه‌سازی مدار فرمان و قدرت و PLC است. لینک دانلود و آموزش این نرم‌افزار را در این مقاله مشاهده خواهید کرد.

کنترل HMI زیمنس از طریق موبایل

کنترل HMI از طریق تلفن همراه

در فیلم فارسی نحوه کنترل HMI از راه دو و توسط تلفن‌همراه را با استفاده از اپلیکیشن SIMATIC WinCC Sm@rtClient فرا خواهید گرفت