بایگانی تگ ها: آموزش HMI

رجیسترهای 32بیتی Recipe در HMI دلتا

در این مقاله با رجیسترهای 32بیتی Recipe در HMI دلتا و تنظیمات مورد نیاز آن آشنا خواهید شد.

رجیسترهای 16بیتی در HMI دلتا

رجیسترهای 16بیتی Recipe در HMI دلتا

در این مقاله با حافظه‌های 16بیتی از نوع Recipe در HMI دلتا آشنا شده و نحوه فراخوانی و استفاده از این رجیسترها را بررسی خواهیم کرد

انواع رجیسترها در HMI دلتا

انواع رجیسترها و حافظه‌ها در HMI دلتا

در این مقاله با انوع حافظه‌ها در HMI دلتا، نظیر INTERNAL MEMORY ، PARAMETER MEMORY و انواع حافظه‌های RECIPE آشنا خواهید شد.

کنترل HMI زیمنس از طریق موبایل

کنترل HMI از طریق تلفن همراه

در فیلم فارسی نحوه کنترل HMI از راه دو و توسط تلفن‌همراه را با استفاده از اپلیکیشن SIMATIC WinCC Sm@rtClient فرا خواهید گرفت

ایجاد پروژه و پیکربندی سخت‌افزار در تیا پورتال

ایجاد پروژه و پیکربندی سخت‌افزار در تیا پورتال

در این آموزش با نحوه ایجاد پروژه جدید و پیکربندی سخت افزار در محیط TIA آشنا خواهید شد. این آموزش همراه با فیلم فارسی است

کاربرد LabView در صنعت اتوماسیون

کاربرد لب ویو در صنعت

نرم‌افزار LabView بدون نیاز به کد نویسی مهندسان را در اجرای پروژه‌های موردنظرشان یاری می‏کند.در این مقاله با کاربردهای این نرم افزار آشنا خواهید شد.

آموزش WinCC Flexible – بخش دوم

WinCC Bar Graph in WinCC Flexible

در این مقاله نحوه ترسیم و استفاده از نمودار، استفاده از Text Fill، چگونگی حرکت بین صفحات و ایجاد آلارم ها، استفاده از Time View را بررسی خواهیم کرد.

اتصال لوگو به HMI

اتصال HMI به لوگو

یکی از جالب ترین امکانات لوگو۸، دارا بودن پورت اترنت می باشد. در این آموزش قصد داریم تا نحوه اتصال لوگو به HMI شرکت های زیمنس،کینکو و دلتا را آموزش دهیم.

آموزش WinCC Flexible – بخش اول

آموزش WinCC Flexible - آشنایی با محیط نرم افزار

در این مقاله نحوه ایجاد پروژه جدید، اتصال پروژه به Step7، بررسی المان ها، آشنایی با تگ، چگونگی ایجاد حرکت و نحوه استفاده از سیمولاتور آموزش داده خواهد شد.